O mnie

Hej!

Hej, nazywam się Natalia Banaszkiewicz. Piszę artykuły o swoich doświadczeniach, tych z podróży i z życia codziennego. Dzielę się też swoimi refleksjami i drogą rozwoju osobistego. Pomagam młodym osobom lepiej poznawać siebie.
 
O wiele lepiej idzie mi przelewanie myśli na papier (lub klawiaturę) niż wyrażenie ich na głos. Właśnie dlatego prowadzę bloga. Zrodził się on z miłości do pisania.
 
Ulubiony cytat:
Ludzie są na tyle szczęśliwi, na ile sobie pozwolą – Abraham Lincoln
 
Od dziecka naturalnie interesowałam się rozwojem, ulepszaniem życia i wyznaczaniem celów. Mimo, że miałam milion różnych postanowień noworocznych, żadnych nie potrafiłam zrealizować. Stawiałam przed sobą wyzwania, ale nie byłam dość konsekwentna. Brakowało mi samodyscypliny.
 
W końcu pewnego styczniowego wieczora 2020 roku, podczas podróży po Madrycie, podjęłam decyzję. Od tego czasu wprowadziłam wiele nawyków do swojego życia. Zrezygnowałam z social mediów, zaczęłam regularnie pisać dziennik, czytać więcej książek i częściej uprawiać sport. Kilka miesięcy później odkryłam, że uwielbiam pisać.
 
Od tamtego momentu, rozwijam się znacznie bardziej. Nie tylko piszę bloga, ale też odkrywam siebie, co z czasem stało się dla mnie ważnym celem. Do lepszego samopoznania wykorzystuję doświadczenia, podróże, pisanie, refleksje, duchowość i ezoterykę.
 
Oprócz tego jestem zapaloną podróżniczką, a czasami też nomadką. Mieszkałam w Hiszpanii i Portugalii, a obecnie pomieszkuję na Islandii. 
 
natalia banaszkiewicz

Na wypadek, gdyby Cię to interesowało:

  • Gdybyśmy byli sąsiadami, wiedziałbyś, że jestem ogromną fanką Beatlesów.
  • Od ponad 9 lat nie jem mięsa.
  • Niewiele osób wie, że jestem INFJ i Osobą Wysoko Wrażliwą.
  • Interesuję się szeroko pojętą kulturą – od kina, muzyki, sztuki i literatury, aż do filozofii, psychologii i duchowości.
  • Jestem mamą dwóch kotów – Saurona i Gandalfa.
  • Lubię ruch, szczególnie piesze wycieczki, taniec, pływanie i pole dance.

 

Zostańmy w kontakcie! Zapisz się do newslettera i odbierz e-booka.

Pytania? Wyślij do mnie maila: nat.banaszkiewicz@gmail.com

***

Dzięki, że tu jesteś.

Natalia Banaszkiewicz