O mnie

 
Każdy pragnie być szczęśliwy. Ty również, prawda?
 
 
 

Cześć, jestem Natalia.

 
Pomagam swoim klientom w osiąganiu większej satysfakcji, zadowolenia i szczęścia w życiu prywatnym i zawodowym. Jestem certyfikowaną coachką i prowadzę sesje indywidualne online.
 
 
To co mnie doładowuje i ekscytuje to praca z ludźmi. Wybrałam coaching, ponieważ lubię zgłębiać ludzką naturę, uwielbiam towarzyszyć w rozwoju i dawać wartość innym.
 
 
 

Od czego się zaczęło?

Gdy byłam nastolatką, zawsze na coś czekałam – na święta, wakacje, swoje urodziny. Czekałam na weekend, żeby mieć wolne od szkoły. A gdy przychodził poniedziałek znów czekałam na piątek. I tak w kółko. To szczęście było ulotne. Trwało tylko chwilę, a później wracałam do swojego szarego życia. I znów wyczekiwałam wielkich momentów szczęścia.
 
Coś o tym wiesz? Czekasz na szczęście, które tylko czasami się zjawia, i to na krótko? Na weekend, aż w końcu zamkniesz tego cholernego laptopa i zapomnisz o pracy? Czekasz na tego jedynego? Albo na awans, bo dzięki niemu będziesz zarabiać dużo pieniędzy? Czekasz aż w końcu coś się zmieni?
 
Pewnego dnia, kiedy mieszkałam na Gran Canarii zaczęłam się zastanawiać, czego ja tak naprawdę pragnę. Do głowy dobijała mi się jedna rzecz, której byłam pewna: chciałabym być szczęśliwa. Później przyszły pytania:
  • jak być szczęśliwą?
  • czym jest tak naprawdę szczęście?
  • jak je osiągnąć?
 
Wtedy zaczęłam zgłębiać rozwój osobisty, szczęście, optymizm, psychologię pozytywną, filozofię i duchowość. A później również coaching.
 
Zanim jednak doszłam do momentu, w którym jestem dziś, minęło kilka lat. W międzyczasie zaczęłam doświadczać stanów depresyjnych. Moje życie wyglądało rewelacyjnie z wierzchu – częste podróże, studia za granicą, międzynarodowe znajomości – ale w środku doskwierała samotność. Moje poczucie sprawczości i pewności siebie legło w gruzach. Byłam po prostu nieszczęśliwa.
 
Od kiedy „nauczyłam się” obsługi szczęścia odczuwam znacznie większe zadowolenie z życia. Nie czekam, tak jak kiedyś na lepsze jutro, ale pozwalam sobie codziennie doświadczać przypływów szczęścia. Ono wcale nie kryje się w wielkich wydarzeniach, ale w codziennych drobnostkach. W uważności, wdzięczności, pozytywnych emocjach, w twoich wartościach, misji życiowej, dawaniu innym.
 
Skoro ja dałam radę się go nauczyć, to Ty też możesz!
 
 

Zostańmy w kontakcie! Zapisz się do newslettera i odbierz e-booka.

 
Kieruję się dywizą Abrahama Lincolna:
 
Ludzie są na tyle szczęśliwi, na ile sobie pozwolą.
 
Głęboko wierzę w to, że na szczęście ma wpływ nie to, kim jesteśmy lub co posiadamy, ale to jak myślimy o życiu.
 
 
 
Zapisz się na darmową konsultację wstępną! 
 
 
 
 

5 faktów o mnie:

  • Gdybyśmy byli sąsiadami, wiedziałbyś, że jestem ogromną fanką Beatlesów.
  • Od ponad 9 lat nie jem mięsa.
  • Niewiele osób wie, że jestem INFJ i Osobą Wysoko Wrażliwą.
  • W ciągu ostatnich 4 lat mieszkałam w Hiszpanii, Portugalii, Kanadzie i na Islandii.
  • Jestem miłośniczką zwierząt i mamą dwóch kotów – Saurona i Gandalfa.

 

Pytania? Wyślij do mnie maila: nat.banaszkiewicz@gmail.com