Napisz list do siebie za 3 lata

Napisz list do siebie za 3 lata
Mam nadzieję, że za 3 lata… i zaczęłam. Wyszło aż 31 punktów, choć mogłabym tak bez końca. Jeśli chcesz stworzyć łatwą i skuteczną wizję swojego życia, to napisz list do siebie za 3 lata. 
 

Napisz list do siebie za 3 lata! 

Sama wyznaczyłam sobie 3 lata. To okres nie za długi ani nie za krótki. Jeśli chcesz możesz też wybrać okres 1 roku a nawet 5 lub 10 lat.
 
1. Co chcesz żeby się zdarzyło w tym czasie?
2. Czego pragniesz i jak chcesz, żeby wyglądało Twoje życie za 3 lata?
3. Co chcesz odczuwać za 3 lata?
 
Mam nadzieję, że za 3 lata… i zaczęłam. Wyszło aż 31 punktów, choć mogłabym tak bez końca.
 
Zapisałam wszystko, co przyszło mi do głowy. Były tam rzeczy, które chcę zrobić, osiągnięcia – mniejsze i większe – których chcę dokonać. Znalazły się też uczucia, które chcę czuć i dawać za 3 lata.
 
 

Dlaczego warto napisać list do siebie za 3 lata?

Dokładnie 3 lata temu stworzyłam wizję, tego jak chcę by wyglądało moje życie. Do dziś pamiętam, gdy jechałam pociągiem po hiszpańskiej Galicji i rozmyślałam, co bym chciała osiągnąć za 3 lata. Dużo rzeczy już wyleciało mi z głowy, ale ta wizja się po części sprawdziła, dlatego stworzyłam kolejną, tym razem na papierze.
 
Dzięki temu listowi uporządkowałam swoje cele, zobaczyłam na czym najbardziej mi zależy, jak chciałabym spędzać czas, gdzie chciałabym być za 3 lata, z kim i co chciałabym robić. Dostrzegłam też, w jakich obszarach czuję się niespełniona, które z nich wymagają poprawy i jakie są moje wady.
 
Zobaczyłam, jak postrzegam siebie, swoją duszę i ciało. Napisanie listu dało mi też ogląd, co mogę jeszcze zrobić, by dojść do miejsca, w którym chcę być, a przede wszystkim jak wygląda to miejsce.
 
Zrobiłam też rozeznanie swoich celów, marzeń i planów. Zapisałam tam rzeczy, które są możliwe do spełnienia, ale wiem że będę musiała się trochę napracować, żeby je osiągnąć. Że wcale nie będzie łatwo. Ale w życiu trzeba mierzyć wysoko.
 
 

Co potem?

Kiedy już napiszesz list, to czy będziesz pamiętać, żeby go otworzyć? Gdzie go włożysz? Czy ustawisz sobie przypomnienie w kalendarzu? Co zrobisz z tym listem po 3 latach, gdy na nowo go przeczytasz? Zostawiam Cię z tymi pytaniami.
 
Czy zamierzasz napisać list do siebie za 3 lata?
 

Leave a Reply